(0322) 235 97 17 - (0532) 453 85 90

Sosyal Medyada Biz}

Adana Şehirler Arası Taşımacılık

Adana Şehirler Arası Taşımacılık

Adana Şehirler Arası Taşımacılık adı altında sizlere sunulan hizmetlerde kaliteli olabilmek için ek donanımlar tedarik ederek ve yenilikler sürekli takip edilerek gerekli güncellemeler yapılıp, sektörel anlamda sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Böylece kalitenin tek adresi olmayı başardığımızı söylemek isteriz. Adana Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat alanında hizmet isteğinde bulunulduğu takdirde ilk önce firma taşınması planlanan eve keşif yapması amacıyla personeller gönderecektir.

Keşif elemanları her detayı tek tek not edecek ve eşyaların durumu ile ilgili ayrıntılı plan hazırlanacaktır. Bu işlemler taşınma esnasında vakit kaybını önlediği gibi oluşabilecek zararlar karşısında da en yüksek güvenlik sağlanabilmektedir. Güvenlik alanında tüm eşyalar firma güvencesi altında sigortalanmaktadır ve mesafe ne kadar uzakta olursa olsun sıfır problem ile eşyalar yeni adreslerine en güvenli şekilde ulaştırılmaktadır. Yapılan analizler sonrasında taşıma ekipleri eve alanına dağılarak herkes kendine verilen sorumluluğu yerine getirir. Mobilyalar sökülerek ambalajlanır ve bu şekilde her türlü meydana gelebilecek hasarın önüne geçilmiş olunur. Adana Şehirler Arası Taşıma hizmetlerinde paketleme işlemi büyük önem taşımaktadır.

Hassas eşyalar için özel paketleme yöntemleri kullanılmaktadır. Cam eşyalar için ise daha dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanılmakta, oluşabilecek her türlü risk alınan tedbirlerle en aza indirilmektedir. Eşyalar paketlendikten sonra araçlara yükleme esnasında da belirli düzen etrafında araca yüklenmektedir. Oluşabilecek çarpmalar için de hassas eşyalar korunmaya alındığı gibi indiriliş sırası da göz önüne alınarak yüklemeler yapılmaktadır. Adana Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları her zaman yanınızda!

21 Kasım 2016
724 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN