0533 722 40 86

Umut Nakliyat}

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Umut nakliyat her zaman yeniliklerin öncü markası olmaktadır. Misyon ve vizyonlarımız çerçevesinde ilerleyen, teknolojiyi bir adım önde hisseden firma olarak müşterilerimize deneyim ve güveni bir arada buluşturmaya devam ediyoruz. Elamanlarımızın her biri alanında uzman ve araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliye araçlarıdır.

Asansörlü Umut nakliyat sisteminin eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık ile neler taşınır ? İnşaat işi ile uğraşan firmalar, klima montajı, reklâm tabela sektörü, kat kalorifercileri, mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılık bir altın nimet gibidir. Bu tür işlerde her zaman kolaylık sağlamaktadır. Umut asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz…

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Önemi

Özellikle son yıllarda evden eve nakliyat sektörünün hızlı büyümesinde oldukça büyük katkısı olan asansörlü nakliyat hizmeti Sakarya ili ve ilçeleri için oldukça gerekli bir hizmettir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık inşat firmaları dört beş katlı binalar inşa etmektedir. Böyle yüksek katlı binalar olunca insan gücü ile eşya taşıma hizmeti vermek oldukça yorucu ve çok fazla zaman kaybına yol açmaktadır. Bu yüzden asansörlü nakliyat hizmeti oldukça gereklidir. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde hem daha hızlı hem de daha güvenilir eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Her İlçeye Asansörlü Nakliyat Hizmeti Sunmaktayız

Sakarya ilinin ütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimize profesyonel asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. Firmamızın prensibi olarak hiçbir ilçeyi ayırt etmeden Sakarya’nın bütün ilçelerine profesyonel asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Eşya taşıma hizmeti alacaksanız sizlere en hızlı ve en güvenli hizmeti verebilmek için asansörlü nakliyat hizmeti almanız gerekmektedir.

Firmamız Sakarya’nın her noktasında asansörlü nakliyat hizmeti sunabilecek kapasiteye sahiptir.

Oldukça uzun yıllardır sektörün içerisinde olan firmamızın geçmişte yapmış olduğu hizmetleri incelerseniz bize güveneceğinizi kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Firmamız eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğinin garantisini vermektedir. Ayrıca zarar gelmesi durumunda da zararınızın tamamını karşılamaktadır.

07 Şubat 2020
755 kez görüntülendi

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Sizde görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
WhatsApp chat