0533 722 40 86

Umut Nakliyat}

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve parsiyel olan parça kısmı eşyalarınızı ekonomik fiyatlara taşıyoruz  Günlük tüm illere tek parça dahi olsa seferlerimiz mevcut diğer illere ise haftalık gidiş dönüşlerimiz mevcut. Biz umut nakliyat olarak tedbirli olup parça taşımada bile sigorta güvencesi ile ev ofis eşyalarınızı sigorta kapsamı altına alıyoruz bir zarar gelmesi halinde direkt olarak umut nakliyata ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki en kaliteli parça taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.

Eviniz çok eşya kalabalığı olduğundan şikayetçisiniz ve eşyalarınızın bir çoğunu başka bir yere taşımaya karar verdiniz. Ama eşyalarınız çok değerli olduğu için nasıl taşıtma endişesi taşıyorsunuz

Halbuki hiç düşünmeye gerek yok Expertiz eşyalarınızın tümüne sigorta yapıp taşımaktadır. Eşyalarınızın en ufak bir yerine zarar geldiği takdirde sigorta tarafından karşılanmaktadır. Çoğu firma parça eşya ve şehir içi nakliye sigorta yapmaz işte öteki firmalardan en büyük farklarımızdan biri bu olsa gerek firmamızda özel dizayn edilmiş araçlar bulunmaktadır.

Sizlerin eşyalarına bu araçta kesinlikle zarar gelmesi mümkün değildir.

13 Şubat 2020
765 kez görüntülendi

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Sizde görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?
Call Now Button
WhatsApp chat