(0322) 235 97 17 - (0532) 453 85 90

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerinde firmamız, düzenli çalışmalarla hızlı, sorunsuz ve güvenilir sonuçlara ulaşmaktadır. Adana Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde yararlandığı profesyonel çalışmalarla eşyalarınız yeni adreslerine sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Firmamız müşterilerin hizmet taleplerinde fiyat teklifi hazırlayabilmek amacı ile ön hazırlık çalışmaları yapar. Eşyaların taşıma ekibinde kimler olması gerektiği, hangi malzemelerle paketleme yapılacağını, hangi aracın kullanılması gerektiğini bu ön hazırlık çalışması belirleyecektir.

Alanında uzman ve deneyimli olan taşıma kadromuz ile sunulan tüm nakliye hizmetlerinde sorunsuzluk sağlanabiliyor. Eşyalarınızın yeni adreslerine ulaştırılma sürecinde bazı durumlarda asansörlü nakliyat hizmetleri de devreye girebiliyor. Sekizinci kata kadar uzanabilen vinçlere eklenmiş bu taşıma platformları ile eşyalarınız daha sorunsuz bir şekilde evinizden indirilecektir. Bu aşamada kullanılan bu araçlar sayesinde çok daha hızlı ve güvenli taşımacılıklar yapılabiliyor. Bazı durumlarda müşterilerimiz depolama hizmetlerine ihtiyaç duyabilir. Bu alanda güvenli alanlar içerisinde eşyalarınızı istediğiniz zaman aralığına kadar muhafaza edilmesi söz konusu olacaktır.

Eşyalarınızın taşınmasında kalite sağlanabilmesi için araçların iç dizaynlarında uyumlu değişikliklerde yapılabiliyor. Tekstil firmaları için askılı taşımacılıklar yapılmakta ve eşyaların durumuna uygun olarak yapılacak taşımacılık çalışmaları ile sorunsuz taşımacılık çalışmaları sağlanacaktır. Bu alanda uzak mesafe taşımacılıklarda sigortalı taşımacılık hizmetlerine de yer veriliyor. Bu şekilde çok daha profesyonel çalışmalar sunulmakta ve gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın yeni adresine doğru yola çıkması sağlanmaktadır.