(0322) 235 97 17 - (0532) 453 85 90

Sosyal Medyada Biz}

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Özellikle hanımlar evlerinde kullanmakta oldukları eşyalarının üstüne titrer ve asla bir zarar görmelerini istemezler. Örnek vereyim, deri bir koltuk takımı var ve taşınma esnasında çizilip yırtılıyor. Üzerine toz kondurmayan ev sahibi bu durumda ne yapacak? Tabi ki nakliyat firmasını gelişi güzel seçtiği için hayatının pişmanlığını yaşayacak. İşte bu durum ile yüzleşmemeniz için sizlere Sigortalı Taşımacılık sunmakta olan firmayı öneriyorum. Yaptığı işin arkasında durduğunu ispatlayan bu firma evinizde bulunan bir vazodan tutun da basmaya kıyamadığınız halınıza kadar sigortalıyor.

Sizlere Eşya Taşıma Sigortası konusunda güven aşılayan firmanın sayesinde olası kazaların faturası size kesilmez. Hasar gören eşyanız ne olursa olsun firma sizlere en kısa süre içerisinde yenisini alıp verir. Bu uygulama firmanın samimiyetinin ispatıdır. Kendisine ve ekibine güvenmeyen, müşteriyi tek seferlik gören hiçbir firma bu uygulamaya cesaret gösteremez. Bu sistem sayesinde pastanın büyük dilimi her zaman sizin olacak. Firmanın bir diğer uygulaması olan expertiz tamamen ücretsiz bir hizmettir. Böylece kabataslak hesaplar sonucu fazla para vermeyeceksiniz.

Firmanın Sigortalı Evden Eve Nakliyat uygulaması dışında daha sayısız hizmeti var. Yüksek katlı binalara eşya taşımayı kolaylaştıran asansör sistemi, hava koşulları ne olursa olsun eşyaların etkilenmeyeceği kamyonlar, dar sokaklara kolayca girebilen vinç ve bunun gibi daha pek çok ekipman bulunuyor. Bu anlaşmanın karlı tarafı siz olmak istiyorsanız firmanın bir çayını içmelisiniz.

18 Kasım 2016
807 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN